Podcast Generator 3.0 - en to hu_HU translation catalogue (133 entries)

en: No name given
hu_HU: Nincs név megadva

en: Episode does not exist
hu_HU: Az epizód nem létezik

en: Missing fields
hu_HU: Hiányzó mezők

en: Too much categories selected
hu_HU: Túl sok kategória van kiválasztva

en: Invalid Author E-Mail provided
hu_HU: Szerző email címe érvénytelen

en: Size of the 'Short Description' exceeded
hu_HU: A "rövid leírás" mérete túllépve

en: Edit Episode
hu_HU: Epizód szerkesztése

en: Main Informations
hu_HU: Fő információk

en: Title
hu_HU: Cím

en: Short Description
hu_HU: Rövid leírás

en:  characters remaining
hu_HU: karakter van még

en: Category
hu_HU: Kategória

en: You can select up to 3 categories
hu_HU: Válassz az epizódnak max. 3 kategóriát...

en: Publication Date
hu_HU: Közzététel dátuma

en: If you select a date in the future, it will be published then
hu_HU: Ha jövőbeli dátumot választasz, az epizód akkor lesz publikálva

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Time
hu_HU: Idő

en: Extra Informations
hu_HU: További adatok

en: Long Description
hu_HU: Hosszú leírás

en: iTunes Keywords
hu_HU: iTunes kulcsszavak

en: Explicit content
hu_HU: Explicit tartalom

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Delete Episode
hu_HU: Epizód törlése

en: " characters remaining"
hu_HU: " karakter van még"

en: New episodes were added
hu_HU: Az új epizódokat hozzáadtuk

en: FTP Auto Indexing
hu_HU: FTP automatikus indexelés

en: Begin
hu_HU: Kezdés

en: Category already exists
hu_HU: A kategória már létezik

en: Manage categories
hu_HU: Kategóriák kezelése

en: Add category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Category Name
hu_HU: Kategória neve

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Current Categories
hu_HU: Jelenlegi kategóriák

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Regenerate Feed
hu_HU: Feed újragenerálása

en: Successfully regenrated RSS feed
hu_HU: RSS feed sikeresen újragenerálva

en: Return
hu_HU: Visszatérés

en: No category selected
hu_HU: Nincs kategória kiválasztva

en: Invalid filename, only A-Z, a-z, underscores and dots are permitted
hu_HU: Érvénytelen filenév, csak A-Z, a-Z, _ és . megengedett

en: File is too big, maximum filesize is:
hu_HU: Túl nagy file, a maximális fileméret:

en: Invalid file extension
hu_HU: Érvénytelen filenév-kiterjesztés

en: The file upload was not successfully
hu_HU: A file feltöltése nem sikerült

en: Invalid mime type, are you actually uploading a
hu_HU: Érvénytelen MIME típus, valójában ezt töltöd fel?

en: Upload Episode
hu_HU: Epizód feltöltése

en: uploaded successfully
hu_HU: sikeresen feltöltve

en: File
hu_HU: Fájl

en: characters remaining
hu_HU: karakter van még

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Author Name
hu_HU: Szerző neve

en: Author E-Mail
hu_HU: Szerző email címe

en: Upload episode
hu_HU: Epizód feltöltése

en: Welcome to your Podcast Generator Admin Interface
hu_HU: Üdv a Podcast Generator adminisztrációs felületén

en: Invalid username or password
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Sign In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Toggle navigation
hu_HU: Navigáció ki-be

en: Episodes
hu_HU: Epizódok

en: Upload New Episodes
hu_HU: Új epizódok feltöltése

en: Edit / Delete Episode
hu_HU: Epizód szerkesztése / törlése

en: FTP Feature (Auto Indexing)
hu_HU: FTP lehetőség (automatikus indexelés)

en: Manually regenerate RSS feed
hu_HU: RSS feed kézi újragenerálása

en: Themes and aspect
hu_HU: Sminkek és oldaldoboz

en: Change Theme
hu_HU: Smink megváltoztatása

en: Customize your Freebox
hu_HU: A Freebox szerkesztése

en: Change Buttons
hu_HU: Gombok megváltoztatása

en: Podcast Platform Settings
hu_HU: Podcast platform beállításai

en: Change Cover Art
hu_HU: Albumborító megváltoztatása

en: Change Podcast Category
hu_HU: Podcast kategória megváltoztatása

en: Podcast Details
hu_HU: Podcast részletei

en: Change Podcast details
hu_HU: Podcast részleteinek megváltoztatása

en: Change Podcast Generator Config
hu_HU: A Podcast Generator konfigurációjának megváltoztatása

en: Podcast Generator Configuration
hu_HU: A Podcast Generátor konfigurálása

en: Change Podcast Generator Configuration
hu_HU: A Podcast Generator konfigurációjának megváltoztatása

en: Enable Audio and Video Player
hu_HU: Audio és videó lejátszó engedélyezése

en: Enable streaming in web browser
hu_HU: Böngészőben streaming engedélyezése

en: Enable Freebox
hu_HU: Freebox engedélyezése

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
hu_HU: A FreeBoxba bármit be lehet írni, linkeket, szöveget lehet hozzáadni az admin részben egy szerkesztő segítségével.

en: Enable categories
hu_HU: Kategóriák engedélyezése

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
hu_HU: A kategóriák segítségével a podcastok tematikus listákba rendezhetők.

en: How many recent episodes in the homepage?
hu_HU: Hány friss epizód legyen a kezdőlapon?

en: All
hu_HU: Összes

en: Use cron to regenerate the RSS feed
hu_HU: Cron használata az RSS feed újragenerálásához

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: Change Podcast Details
hu_HU: Podcast részleteinek megváltoztatása

en: Podcast Title
hu_HU: Podcast címe

en: Podcast Subtitle or Slogan
hu_HU: Podcast alcíme vagy szlogenje

en: Podcast Description
hu_HU: Podcast leírása

en: Copyright Notice
hu_HU: Copyright szöveg

en: Author E-Mail Address
hu_HU: Szerző email címe

en: Feed Language
hu_HU: A feed nyelve

en: Main language of your podcast
hu_HU: Podcastod fő nyelve

en: Explicit Podcast
hu_HU: Explicit tartalmú podcast

en: Category 1 needs to be set
hu_HU: Az 1. kategóriát be kell állítani

en: Select Podcast Category
hu_HU: Podcast kategória kiválasztása

en: Select Podcast Categories
hu_HU: Podcast kategóriák kiválasztása

en: Select or change Podcast Categories (for iTunes)
hu_HU: Kategóriák kiválasztása vagy megváltoztatása (iTunes-hoz)

en: Save
hu_HU: Mentés

en: File is too big
hu_HU: A file túl nagy

en: Image is not quadratic
hu_HU: A kép nem négyzet alakú

en: File was not uploaded
hu_HU: A fiile nem lett feltöltve

en: Store Cover
hu_HU: Albumborító tárolása

en: Change Cover
hu_HU: Albumborító megváltoztatása

en: The cover art will be displayed in the podcast readers.
hu_HU: Az albumborítót a podcast olvasók megjelenítik

en: Current Cover
hu_HU: Jelenlegi albumborító

en: Upload new cover
hu_HU: Új albumborító feltöltése

en: Select file
hu_HU: File kiválasztása

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Item exists
hu_HU: A tétel már létezik

en: Name, Link and CSS Class needs to be set
hu_HU: A nevet, a linket és a CSS osztályt be kell állítani

en: Theme Buttons
hu_HU: Smink gombjai

en: Click on the button you wish to edit
hu_HU: Kattints a szerkeszteni kívánt gombra

en: Name (needs to be unique)
hu_HU: Név (egyedinek kell lennie)

en: Link (where it should point to)
hu_HU: Link (ahová mutatnia kell)

en: Protocol (Leave it blank if you don't know what you are doing)
hu_HU: Protokoll (hagyd üresen, ha nem tudod)

en: Delete Button
hu_HU: Gomb törlése

en: Add Button
hu_HU: Gomb hozzáadása

en: Theme Change
hu_HU: Smink megváltoztatása

en: Change theme
hu_HU: Smink megváltoztatása

en: Installed themes
hu_HU: Telepített sminkek

en: This theme is currently in use
hu_HU: Ez a smink jelenleg használatban van

en: Switch theme
hu_HU: Sminkváltás

en: Customize Freebox
hu_HU: A Freebox szerkesztése

en: Current Freebox
hu_HU: Jelenlegi Freebox

en: Enable / Disable Freebox
hu_HU: Freebox engedélyezése / letiltása

en: Disable Freebox
hu_HU: Freebox letiltása

en: Change Freebox content
hu_HU: Freebox tartalmának megváltoztatása

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: More
hu_HU: Tovább

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Edit/Delete (Admin)
hu_HU: Szerkesztés / törlés (admin)

en: Categories
hu_HU: Kategóriák:
